PIR + OSB vloerplaten 1200x600x60+9mm T&G Rd:2.75 (=0,72m²)

Isolatienoord

PIR + OSB vloerplaten 1200x600x60+9mm T&G Rd:2.75 (=0,72m²)

isolatienoord.png
€ 20,41
Levertijd 2 tot 4 werkdagen
PIR + OSB verlijmen wij speciaal voor u. Daarom is de levertijd 2 tot 4 werkdagen.
Rd-waarde: 2,75 Afmeting: 1200x600mm Materiaaldikte: 69mm Type: Tand en groef
PIR + OSB verlijmen wij speciaal voor u. Daarom is de levertijd 2 tot 4 werkdagen.
Aantal:
  • Levering aan bedrijven en particulieren door heel Nederland
  • Klantbeoordeling 9,4
  • Meer dan 500.000 m² isolatie op voorraad
  • Voor 14:00 besteld, de volgende werkdag in huis
Bulkkorting
Aantal *
Prijs p/st
Prijs p/m²
Uw voordeel
1
€ 20,41
€ 28,35
0%
30
€ 20,00
€ 27,78
2%

Ga snel naar:

Certificeringen & Kwaliteitsverklaringen

Bureau CRGIso 14001Iso 9001

Productinformatie

PIR + OSB vloerplaten zijn de ideale oplossing voor het creëren van een beloopbare vloer. Met deze kant-en-klare PIR platen kunt u namelijk isoleren én afwerken in één handeling. Deze isolatieplaten worden door ons verlijmd met PIR-platen voorzien van OSB 3 als toplaag. De PIR isolatieplaten zijn voorzien van een 2-zijdig aluminium cachering die voor een dampdichte laag zorgt. Het aanbrengen van een dampremmende folie om condensatie tegen te gaan is dus niet nodig. Door de hoge isolatiewaarde van deze isolatieplaten kunt u daarnaast relatief dun isoleren. Wilt u hoogwaardig isoleren én afwerken in één handeling, kies dan voor PIR + OSB platen.

Voordelen PIR + OSB platen:

  • Hoge isolatiewaarde
  • Weinig ruimteverlies
  • Gelijk klaar om afgewerkt te worden
  • Tijdbesparend en minder arbeidsintensief

PIR + OSB vloerplaten zijn geschikt voor het plaatsen op zowel houten- als betonnen vloeren. Van groot belang is wel dat u basisvloer vlak moet zijn. Mocht dit niet het geval zijn, egaliseer dan eerst u vloer. Heeft u geen kruipruimte of weinig ruimte onder u vloer. Dan zijn de PIR + OSB vloerplaten de ideale oplossing voor het isoleren vanaf de bovenkant van een bestaande vloer. Tevens kunt u deze platen ook toepassen voor het isoleren van een zoldervloer of garagevloer. Benieuwd naar ons assortiment vloerplaten? Kijk ook eens PIR + Spano vloerplaten of PIR + Fermacell vloerelementen.

Deze PIR-platen zijn voorzien van een OSB3 toplaag. OSB platen zijn stootvast, maar niet erg geschikt voor zichtwerk door de ruwe structuur. OSB is wel voordeliger dan andere plaatmaterialen. De PIR-platen zijn rondom voorzien van een tand-en-groef verbinding. Dit zorgt ervoor dat de platen goed in elkaar sluiten en koudebruggen worden vermeden. Vervolgens kunt u de vloer afwerken met een laminaat, parket of een vloerbedekking enz.

Deze PIR + OSB platen hebben een formaat van 1200x600mm. Het PIR + OSB isolatiepaneel is opgebouwd uit een 9mm dunne OSB-plaat, verlijmd op een PIR plaat met een dikte van 60mm (Rd:2,75) en een rondom tand-groef afwerking. De isolatieplaten kunt u zeer eenvoudig plaatsen op een ondergrond van beton of hout. Eventuele zaagstukken kunnen worden hergebruikt zodat de hoeveelheid afval tot een minimum wordt beperkt.

Wij adviseren u om het volgende mee te bestellen:

  • Flexibele purschuim: Voor het opvullen van de ruimte tussen muur en isolatieplaten
  • PE-folie: Voorkomt optrekkend vocht vanuit de vloer

Heeft u vragen over de verwerking van PIR + OSB vloerplaten? Neem dan gerust vrijblijvend contact met ons op.

 

Meer informatie

Merk Isolatienoord
Prijs € 20,41
Certificeringen & Kwaliteitsverklaringen Bureau CRG, Iso 14001, Iso 9001
Type PIR + Osb
Dikte (in mm) 60mm
RD Waarde 2,75
ISDE Subsidie Niet van toepassing
Breedte (in mm) 600mm
Lengte (in mm) 1200mm
Grote bestelling plaatsen?
Vraag snel een offerte aan voor grotere aantallen
Offerte aanvragen
Vraag een offerte aan
Liever direct contact? Tel: 0512 – 23 22 92 | E-mail: [email protected] | Bereikbaar: ma–vr 09:00–17:00

Toepassing

Voor welke doeleinden kun je PIR + OSB vloerplaten 1200x600x60+9mm T&G Rd:2.75 (=0,72m²) gebruiken?

Betonvloer
Betonvloer
Houten vloer
Houten vloer
Zoldervloer
Zoldervloer
Vloer
Vloer

Trusted Shops Reviews

Meebestellen

PIR + OSB vloerplaten 60mm

PIR + OSB vloerplaten 1200x600x60+9mm T&G Rd:2.75 (=0,72m²)

PIR + OSB vloerplaten 60mm

PIR + OSB vloerplaten 1200x600x60+9mm T&G Rd:2.75 (=0,72m²)

Aantal:
Bezig met laden...